Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025488

Pokojówka/Pracownik hotelu - Holandia

Oferta pracy w Holandii

Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POKOJÓWKA/PRACOWNIK HOTELU

Lokalizacja
Amsterdam

Opis stanowiska
Do pracy w Hotelach przy lotnisku w Amsterdamie poszukujemy obsługi Hotelu. Jako Room Attendant przygotowujesz pokoje do pobytu oraz pracujesz według ustalonego harmonogramu. Twoim celem jest zapewnienie gościom przyjemnego, schludnego i czystego pobytu. Wymaga to skupienia na gościach oraz profesjonalizmu

Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu (hotelowym).

Oferujemy

- Stałą pomoc polskiego koordynatora.
- Zakwaterowanie od bardzo dobrym standardzie
- Regularne i atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od €10.93/h + dodatki
- Darmowe szkolenie i certyfikat na wózki widłowe

Wymagania
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- elastyczność
- motywacja do pracy
- dokładność, odpowiedzialność

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV na adres jakub.hryc@holandiajobs.pl Kontakt po numerem telefonu 510769862

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA REKRUTACJĘ!

Informacja z serwisu