Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1025155

Szlifierz - darmowe mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Szlifierz ( 2 osoby)

Obowiązki:
Szlifowanie balustrad

Wymagania:
Doświadczenie w pracy jako ślusarz,
Znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym ( mile widziane)
Własne auto na dojazd do pracy

Mile widziane duety, w duecie min jedna osoba z podstawowym j. niemieckim

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
Atrakcyjne wynagrodzenie od 12, 00 €/h netto
Darmowe zakwaterowanie
Tygodniowe zaliczki

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „ślusarz imię i nazwisko”
Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:00-16:00 pod nr Tel. 572 151 672

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Powiększ

Informacja z serwisu