Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwecja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1024625

Majster robót wykończeniowych - Szwecja

Oferta pracy w Szwecji

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Nr. ref. MI/SWE/09.2021
Miejsce pracy: Szwecja

(Rekrutacja prowadzona telefonicznie)

Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

Zadania:

• Koordynacja pracy na budowie
• Analiza projektów
• Wyliczanie potrzebnych materiałów oraz organizacja dostaw
• Szkolenia pracowników
• Przygotowywanie dokumentacji, odbiory

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe –na stanowisku majstra/ brygadzisty
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
• Doświadczenie w pracy ze Szwecji/ Skandynawii będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana znajomość j. szwedzkiego

Oferujemy:

• Praca w systemie 6 tygodni pracy/ 1 tydzień wolnego
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy na terenie Szwecji + dodatkowe premie
• Długoterminowe zlecenia
• Darmowe zakwaterowanie na miejscu oraz auto służbowe do dyspozycji
• Opłacone przeloty do Szwecji

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

Powiększ

Informacja z serwisu