Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1024533

MURARZ (BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO)

Oferta pracy w Niemczech

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Murarzy.

Oferujemy:

długoterminową, stabilną i legalną pracę,
bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 19 euro, regularne płatności,
BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego,
BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu,
opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Obowiązki:

wszelkiego rodzaju prace murarskie,
budowa obiektów od podstaw,
obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
sumienność, rzetelność w pracy,
dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
mile widziany brak nałogów,
mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

CV wyślij poprzez przycisk APLIKUJ.

Daj znać znajomym, możliwe wspólne zakwaterowanie!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel: +48 575 723 457.

(biuro czynne od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Powiększ

Informacja z serwisu