Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1024319

Cieśla z doświadczeniem/1500, 00 do 3800, 00 euro netto

Oferta pracy we Francji

ABC Batiment, to firma Francuska specjalizująca się w remontach i aranżacjach, poszukuje pracownika na stanowisko:
Cieśla z doświadczeniem

Zadania:
- praca przy budowie domów szkieletowych

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
- umiejętność czytania planów
- mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
- umowa o pracę francuska, bezpośrednio u pracodawcy- nie przez Agencję
- właściciel firmy mówi po polski, nie ma problemów z komunikacją
- miesięczne zarobki od 1500, 00 do 3800, 00 euro netto

Prosimy w pierwszej kolejności wysłać swoje CV, na adres: rekrutacja.dp@onet.pl po zapoznaniu się z CV skontaktujemy się z Panem telefonicznie, w celu przedstawienia pełnej oferty pracy.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1024319

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2021-09-09 18:57:25
Ilość wyświetleń:
85
Stawka za godzinę:
1.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: andzia536

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja.dp@onet.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Cieśla z doświadczeniem/1500, 00 do 3800, 00 euro netto
 mobile