Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1024277

Mechanik samochodowy / Niemcy Hannover

Oferta pracy w Niemczech

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Jesteś otwarty na rzeczy istotne, chętnie pracujesz w zmotywowanym i przyjaznym zespole?
Jesteś mechanikiem samochodowym (K/M)? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Stanowisko które oferujemy, jest dostępne jako pracownik tymczasowy z możliwością przejęcia przez klienta. Poprzez "Fidenti Plus" dla naszych pracowników, zwiększamy atrakcyjność tej pracy, między innymi poprzez wypłatę świadczeń ponadtaryfowych i oczywiście poprzez najważniejszy dla nas warunek: Dobre relacje z naszymi pracownikami.

MECHANIK SAMOCHODOWY / NIEMCY (Hannover)
Miejsce pracy: Niemcy (Hannover)

OPIS STANOWISKA:

- pełny zakres prac adaptacyjnych i naprawczych nowych pojazdów
(elektrycznych i spalinowych) zgodnie z zaleceniami producenta
- montaż, regulacja, demontaż i naprawa elementów, zespołów i
systemów
- w zależności od kwalifikacji, praca przy napędach elektrycznych,
elektronice, mechanice, blacharce itp.

WYMAGANIA:

- wykształcenie kierunkowe w zakresie techniki pojazdów
samochodowych (np. mechanik pojazdów
samochodowych, blacharz samochodowy, mechanik pojazdów
użytkowych)
- otwartość na nowe technologie
- doświadczenie w zakresie jednostek sterujących obróbką blacharską i
ODIS lub w dziedzinie e-mobilności (certyfikaty HV) będzie pomocne,
ale nie jest warunkiem koniecznym
- niezawodność
- sumienność
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (3-zmiany)) i w weekendy
ważne prawo jazdy oraz własny samochód
- dobra znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- bezpłatne zakwaterowanie dla osób mieszkających z dala od miejsca
pracy
- atrakcyjne środowisko pracy z ekscytującymi zadaniami w siedzibach
naszych klientów
- intensywne i profesjonalne szkolenie przez naszego klienta w zakresie
nowych zadań
- zakładowy system emerytalny
- premie wakacyjne i świąteczne
- kompetentne, osobiste, a przede wszystkim przyjazne wsparcie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
www.fidenti-personal.de

Powiększ

Informacja z serwisu