Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023977

Malarz / Lakiernik (Szwecja / Turcja)

Oferta pracy w Niemczech

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Jesteś malarzem/lakiernikiem/lakiernikiem przemysłowym (k/m) poszukującym świetnej pracy z doskonałymi warunkami i terminową wypłatą?
Chciałbyś pracować w zmotywowanym i przyjaznym zespole i jesteś otwarty na prace montażowe, które możesz wykonywać w Szwecji i Turcji?
W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednią pracę. Aplikuj już dziś i stań się jutro częścią naszej rodziny Fidenti.

Stanowisko, które Państwu tutaj oferujemy, jest dostępne jako pracownik tymczasowy z możliwością przejęcia przez klienta.

Miejsce pracy: Szwecja lub Turcja

Opis stanowiska:

- kontrola metalowych, głównych części maszyn pod kątem pęknięć i
zarysowań
- szpachlowanie, malowanie i szlifowanie powierzchni
- kontrola jakości i dokumentacja pracy

Wymagania:

- mile widziani kandydaci z ukończonym szkoleniem zawodowym jako
malarz/lakiernik/lakiernik przemysłowy (K/M)
- idealnie byłoby, gdybyś ukończył kurs szkoleniowy w zakresie badania
pęknięć powierzchni
- wysoka gotowość do podróży jest warunkiem koniecznym, praca jest
zlokalizowana w Szwecji i Turcji
- wymagana jest dobra znajomość przynajmniej języka angielskiego,
ponieważ komunikacja na budowach odbywa się w języku angielskim
lub niemieckim (język niemiecki mile widziany)
- dobre zdolności manualne
- sprawność fizyczna
- w wysokim stopniu dokładność, zaangażowanie i niezawodność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - od 16, 00 € / godzina +
standardowa dla danego kraju dieta
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu
- atrakcyjne środowisko pracy z ekscytującymi zadaniami w siedzibach
naszych klientów
- intensywne i profesjonalne szkolenie przez naszego klienta w zakresie
nowych zadań
- zakładowy system emerytalny
- premie wakacyjne i świąteczne
- kompetentne, osobiste, a przede wszystkim przyjazne wsparcie

Polityka prywatności Fidenti Personal GmbH
Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. W tym miejscu chcielibyśmy poinformować Cię o polityce prywatności w naszej firmie. Firma Fidenti Personal GmbH gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Dostęp do informacji dotyczących ochrony danych osobowych dla Kandydatów szukających pracy można uzyskać w dowolnym momencie na stronie internetowej. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody.
fidenti-personal.de/datenschutz
fidenti-personal.de/datenschutz-fuer-bewerber

Powiększ

Informacja z serwisu