Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023849

Operator koparki

Oferta pracy we Francji

Miejsce pracy: Francja, okolice Metz

Obowiązki:
obsługa koparek (kołowe oraz gąsienicowe)
prace ziemne

Wymagania:
min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
samodzielność oraz staranność w wykonywaniu pracy
badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Oferujemy:
dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
legalne zatrudnienie na terenie Francji
polską umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
nadgodziny płatne extra (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
dodatek żywnościowy w wysokości 9, 56 € brutto za każdy dzień roboczy
bezpłatne zakwaterowanie
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
składki ZUS opłacane od średniej krajowej
częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Powiększ

Informacja z serwisu