Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023784

Lakiernik/malarz przemysłowy bez j. niemieckiego dieta 55 €

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Lakiernik/malarz przemysłowy

Opis stanowiska pracy:

- praca na hali przy lakierowaniu przyczep i podwozi stalowe i aluminiowe
- lakierowanie pistoletem natryskowym elektrostatycznym
- kontrola polakierowanej powierzchni
- przygotowanie lakieru do nałożenia

Wymagania:

- udokumentowane co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz/lakiernik przemysłowy,
- znajomość technik lakierniczych (umiejętność użycia odpowiedniej techniki w odpowiednim momencie),
- umiejętność przygotowania farby,
- mile widziany własny samochód.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
- Początkowe wynagrodzenie od 12, 00 €/ h + 55€ dieta
- Pomoc w zakwaterowaniu
- Opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech

Więcej naszych ofert na www.injobs.pl

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres rekrutacja@injobs.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „lakiernik imię i nazwisko”
Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00-16:00 pod nr tel: 48 517 455 345

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Powiększ

Informacja z serwisu