Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023722

Kierowca kat. C+E / Hamburg / Bez doświadczenia / 2400 € brutto

Oferta pracy w Niemczech

Kierowca kat. C+E, Hamburg, Niemcy

CEFahrer jest dynamicznie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kierowców na rynki zachodnioeuropejskie. Nasza firma pomaga znaleźć pracę najlepiej dopasowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb kierowców.

Dysponujemy aktualnymi ofertami od sprawdzonych pracodawców, którzy gwarantują umowę o pracę na niemieckich warunkach, wszystkie świadczenia socjalne oraz zasiłki.

Współpraca z CEFahrer daje Państwu gwarancję profesjonalnego podejścia, a także doradztwa oraz wsparcia podczas całego procesu rekrutacyjnego.

Obowiązki:

- Praca na terenie Niemiec w okolicach Hamburga,
- Praca bez systemu, od poniedziałku do piątku,
- Trasy krótkobieżne,
- Codzienne powroty na bazę ok. 17:00,
- Przewóz kontenerów morskich.

Wymagania:

- Aktualne prawo jazdy kat. C+E i karta kierowcy,
- Doświadczenie na kategorii C+E nie jest wymagane - możliwe szkolenie w podwójnej obsadzie na miejscu w firmie,
- J. niemiecki - podstawowy.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 2400 Euro brutto + diety 14 Euro,
- Nadgodziny dodatkowo płatne,
- 26 dni urlopu / rok,
- Pomoc w organizacji zakwaterowania,
- Ubranie robocze
- Praca od poniedziałku do piątku,
- Możliwość zdobycia doświadczenia na kat. C+E,
- Umowa bezterminowa po okresie próbnym,
- Praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
- Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!
- Niemiecki socjal: Kinder geld!
- Kontakt z polskim konsultantem przez cały czas trwania kontraktu.

Zadzwoń już teraz: + 48 506 666 551

Więcej ofert i nowości można znaleźć na naszym facebooku :)

www.facebook.com/cefahrer/

Certyfikat KRAZ 22684

Powiększ

Informacja z serwisu