Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023688

Brygadzista w zakładzie prefabrykacji (Belgia)

Oferta pracy w Niemczech

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracach ciesielskich?

Poszukujemy doświadczonych podwykonawców na stanowisko Brygadzista, okolice Remptendorf, Niemcy.

Remptendorf

Obowiązki:
znajomość procesów produkcyjnych przy produkcji prefabrykatów żelbetowych
wykonywanie prac zgodnie z technologią i dokumentacją techniczną
czytanie dokumentacji technicznej
koordynacja prac produkcyjnych oraz nadzór nad jakością oraz terminowością zleceń
dbałość o prawidłowe wykorzystywanie materiałów w całym procesie produkcyjnym
montaż form do produkcji prefabrykatów żelbetowych
wylewanie mieszanki betonowej do formy i obróbka betonu
montaż zbrojenia przy produkcji prefabrykatów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość procesów produkcyjnych przy produkcji prefabrykatów
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy

Oferujemy:
długofalową współpracę
atrakcyjną stawkę godzinowy
wsparcie koordynatora

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1023688

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-09-08 08:41:33
Ilość wyświetleń:
102
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: annaeupower
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Nr telefonu: 507928204

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna.hylka@euworkpower.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Brygadzista w zakładzie prefabrykacji (Belgia)
 mobile