Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023262

Ogrodnik/pracownik zieleni Niemcy Starnberg z zakwaterowaniem

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
niemiecka firma zagospodarowania zieleni obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Ogrodnik / pracownik zieleni
Miejsce pracy: okolice Starnbergsee Bayern (zakwaterowanie zapewnione)

WYMAGANIA:

wykształcenie jako ogrodnik lub pokrewne jest mile widziane, lub dlugoletnie doswiadczenie
ogrodnik, projektowanie zieleni, drobne prace murarskie. KOMUNIKATYWNY NIEMIECKI.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przeprowadzania odnawiania terenow zieleni oraz drobne prace murarskie
aranżacje ogrodów ( mała architektura) / prace porządkowe w tym usuwanie chwastów
zakładanie oraz pielęgnacja terenów zielonych w tym zakładanie trawników z rolki lub siewem.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: na start 15 EUR po okresie probnym mozliwa podwyzka o 1-2 EUR
praca ok 170 godz w mies // mozliwe nadgodziny extra platne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. w zimie mniej pracy, ale praca przez caly rok, nie praca sezonowa
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Prosze o CV na bau.personal@interia.pl z dopiskiem ogrod Starnberg Bayern

Informacja z serwisu