Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023251

Zbrojarz/Betoniarz - praca Niemcy - zakład prefabrykacji.

Oferta pracy w Niemczech

Lokalizacja: Niemcy – (Paderborn i Stockstadt)

Zakres obowiązków:
 -montaż i demontaż systemów szalunkowych (Doka, Peri – głównie),
 - praca przy wykonywaniu stropów, ścian, schodów,
 - montowanie zbrojeń w formach.

Ogólne wymagania:
 - doświadczenie w pracach budowlanych (przy zbrojeniach, wylewkach betonowych, szalunkach),
 - samodzielność.

Co możemy dać:
 Stawkę od 10, 50 netto/h na start, do 2300 euro netto/mc,
 zakwaterowanie - nic nie płacisz za wynajem, godne warunki zakwaterowania,
 narzędzia i odzież,
 polską umowę o pracę na cały etat,
 zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
 uzyskanie Kindergeld,
 dodatki na Święta.

Siedziba firmy – Poznań. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie (bez pośredników).

Praca nie na budowie, masz dach nad głową i prace na stałe.

Chcesz z nami pracować? Zadzwoń lub napisz SMS o treści „prefabrykacja”
na 533-026-236. Biuro czynnego 16. Po 16 prosimy o sms
E-mail do wysyłki CV: kampanie@pracownicybudowlani.pl

Powiększ

Informacja z serwisu