Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023224

Poszukiwany Kucharz/Kucharka do pracy w Niemczech! Nie musisz znać języka!

Oferta pracy w Niemczech

Do restauracji w Braunschweigu poszukujemy kucharza z doświadczeniem.
Praca od zaraz!

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o Niemiecką umowę o pracę na stałe,
• Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
• Praca pięć dni w tygodniu,
• Atrakcyjny system prowizyjny,
• Dzielone napiwki,
• Wszystkie świadczenia emerytalne i zdrowotne,
• Pomoc w zakwaterowaniu,
• Zwrot kosztów za przejazd do Niemiec,
• Możliwość regularnych zjazdów do Polski,
• Miłą atmosferę w młodym zespole

Obowiązki:
• Przygotowanie potraw kuchni Niemiecko- Europejskich,
• Estetyczne serwowanie dań,
• Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie kucharza,
• Mile widziana znajomość jeżyka niemieckiego lub angielskiego ale nie jest to konieczność!
• Punktualność,
• Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Zgłoszenie w języku polskim lub niemieckim wraz z dotychczasowym przebiegiem pracy prosimy kierować na adres email: koch.genusstresor@gmail.com

Informacja z serwisu