Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1023179

Monter mebli -kierowca

Oferta pracy w Niemczech

Firma Multi-Möbel w Bautzen obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter mebli - kierowca
Miejsce pracy: Bautzen Niemcy

WYMAGANIA:
 prawo jazdy klasa C1, B ; mile widziany samochód
 doświadczenie w pracy z narzędziami do montażu mebli
 doświadczenie w montażu mebli
 mile usposobienie, wysoka kultura osobista do klientów
 niezawodność i umiejetność pracy w zespole
 wytrzymalość fizyczna
 znajomość jezyka niemieckiego na poziomie co najmniej A1
 wysoka gotowość do nauki języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 prowadzisz jeden z pojazdow dostawczych do 7, 5 t w codziennych
dojazdach w terenie lokalnym do klienta wraz z drugim kierowcą/monterem
mebli
 przestrzegasz wszelkich zasad montażu i bezpieczeństwa pracy
 dostawa i montaż mebli zamowionych w naszym sklepie meblowym do
klienta (moze to byc kazdy rodzaj mebli w gospodarstwie domowym, oprocz
kuchni) oraz do naszych wystaw sklepowych
 czas pracy od 07:30 do 16:30 od poniedzialku do piątku (w razie potrzeby w
soboty)

OFERUJEMY:
 ciekawe i rożnorodne projekty
 prace zespolową
 stałe zatrudnienie po sześciomiesięcznym okresie próbnym
 atrakcyjne wynagrodzenie
 praca blisko granicy polskiej
 odzież robocza (firmowa)
 nowoczesna flota pojazdów (od 3, 5 - 7, 5 t)
 nowoczesny sprzęt narzędziowy

Multi - Möbel jest jedna z najwiekszych sieci sklepow meblowych z oddzialami w Saksonii, Turyngii i Barndenburgii. Od ponad 30 lat nasza rodzinna firma jest na rynku i oferuje bardzo szeroki wybór markowych mebli bez względu na to, czy sa klasyczne, nowoczesne czy stylowe. Oprócz naszego ekskluzywnego wyboru w kuchniach, posiadamy równiez specjalny wybór mebli tapicerowanych, meblościanek, sypialni, szaf, stołów, mebli młodzieżowych, mebli biurowych oraz dekoracji, które nie tylko dopelnia efekt wizualny aranżacji, ale takze wplyną na codzienny komfort życia.

Prosimy o przesylanie CV w pliku PDF na adres e-mail:
bewerbung@multi-moebel.de

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Informacja z serwisu