Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1022500

Pracownik magazynu!11.88 €/h bez wiekówki + gwarancja godzin pracy!

Oferta pracy w Holandii

Szukasz sprawdzonej pracy w międzynarodowej firmie? Z nami znajdziesz zatrudnienie w magazynie jednej z wiodących firm logistycznych na świecie! Nie czekaj dłużej – zobacz, co możesz zyskać!

Miejsce pracy: Eindhoven lub Kampen (Holandia)

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

Co oferujemy:
•Pracę na pełen etat (pn-pt) na dwie zmiany: 6-15 i 15-24
•Atrakcyjną stawkę godzinową 11.88 €/h bez wiekówki
•Dodatki płacowe (po 18:00 130% stawki podstawowej, w soboty 150%, niedziele 200%)
•Zakwaterowanie – jeśli potrzebujesz
•Zorganizowany transport do/z pracy lub zwrot kosztów dojazdu
•Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
•Szkolenie z obsługi wózka widłowego
•Dostęp do stołówki z tanimi obiadami
•Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
•Umowę o pracę tymczasową
•Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
•Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
•Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Twoje zadania:
•praca ze skanerem
•zbieranie zamówień
•pakowanie
•załadunek ciężarówek
•sortowanie paczek
•kontrola jakości

Wymagania:
•Prawo jazdy mile widziane
•Znajomość angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
•Podstawowa umiejętność obsługi komputera, znajomość Excela i Worda

Od tej pracy dzieli cię tylko jedna rozmowa telefoniczna. Nie czekaj i zadzwoń do naszego biura -> 71 889 83 70!
CV prosimy o przesyłanie na adres: pracuj@ottopraca.eu.
Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Powiększ

Informacja z serwisu