Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1022354

STOLARZ, PRACA NIEMCY

Oferta pracy w Niemczech

Praca w okolicach Augsburga( Bawaria, Niemcy).

Obowiązki
• Prace stolarskie przy montażu przyczepek do samochodów.
• Cięcie, docinanie, dopasowywanie materiałów z drewna.
• Przygotowanie i skręcanie według rysunku.
Wymagania
• Doświadczenie w zawodzie stolarza.
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym;.
• Wlasny samochod.
• Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

Oferujemy
• Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
• Umowę z niemieckim pracodawcą,
• Zakwaterowanie GRATIS- oplacone przez pracodawcę,
•Wynagrodzenie 1700 € netto przy nominalnych 162, 5 godz/miesięcznie (przy 1 Kl), Stawka: 11, 15€ /h BRUTTO +24 E NETTO dzienna dieta,
• Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,
• Urlopy i dodatki według niemieckich przepisów pracy,
• Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,
• Pomoc koordynatora w załatwieniu formalności,
• Pracę na terenie Niemie, Bawaria, okolice Augsburga.

Informacje pod numerem: 0048 778881084
E mail: rekrutacja@alpha-bavaria.de

Informacja z serwisu