Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1022116

Mechanik samochodowy Niemcy Cottbus z zakwaterowaniem

Oferta pracy w Niemczech

Praca od zaraz na niemiecka umowe o pracy na czas nieokreslony bezposrednio z serwisem samochodowym.

poszukiwany pracownik na stanowisko:

Mechanik / Mechatronik

(mozliwy system 3/1 czyli 3 tygodnie pracy i 1 tydzien wolny)
Mechanik ciezarowek i samochodow dostawczych
Miejsce pracy: okolice Cottbus

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego: komunikatywnie
doswiadczenia napraw i diagnostyki
Wyksztalcenie w zawodzie mechanika mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
naprawa i diagnostyka aut

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 2400-2500€ brutto na start, po okresie probnym ( moze byc podwyzka w zaleznosci od doswiadczen i znajomosci jez. niem.
dodatki i premie
160 godzin na mies minimum. mozliwe nadgodziny extra platne
zakwaterowanie zapewnione
ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.

Prosimy o CV na:
bau.personal@interia.pl
dopisek Mechanik Cottbus

Informacja z serwisu