Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1022093

Pomocnik przy produkcji karmy dla zwierząt / Niemcy (Emden)

Oferta pracy w Niemczech

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Opis stanowiska pracy

- Pomoc i wsparcie w procesie technologicznym przerobu świeżego mięsa
na karmę dla zwierząt
- Zakres prac od przygotowania surowca po etykietowanie, pakowanie i
przygotowanie do wysyłki gotowego wyrobu

Wymagania

- Precyzja, zaangażowanie i niezawodność
- Zdolność do pracy zespołowej
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- Gotowość do pracy w niskich temperaturach
- Znajomość j. niemieckiego mile widziana ale nie jest wymagana

Oferujemy

- Wynagrodzenie zgodne z taryfikatorem iGZ plus 0, 20€ dodatku
branżowego do każdej przepracowanej godziny, 35% dodatku za
nadgodziny zamiast 25%
- Po 9 miesiącach pracy gwarantowane wyrównanie stawki - tzw. Equal
Pay
- Premie za wyniki w pracy
- Możliwosc pracy dla par
- Stała praca w stabilnie i dynamicznie rozwijającej sie firmie
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- Umowa o prace zgodna z zasadami prawa niemieckiego oraz
zbiorowego układu pracy
- Wyplata 10-go każdego miesiąca

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

www.fidenti-personal.de

Powiększ

Informacja z serwisu