Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1021600

Blacharz samochodów osobowych (CKH/09/21)

Oferta pracy w Belgii

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii, Niemiec, Francji i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Blacharz samochodów osobowych

Miejsce pracy: Belgia, okolice Eupen

Opis stanowiska:

Praca w warsztacie blacharskim.
Praca polega na demontażu, prostowaniu oraz ponownym montażu elementów karoserii samochodowej.
Wymiana spawanych części nadwozia (błotniki tylne, panele wahaczy, itp.).
Ustalanie listy uszkodzonych części, kontrola nowych części.
Prace wykończeniowe (polerowanie części pojazdów za pomocą maszyny).

Co oferujemy:

Stawkę: 20€ netto /h na B2B.
Gwarancję stabilnej pracy.
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 160h.
Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
Program "Polecaj pracę" - za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami minimum 40 godzin - otrzymasz AŻ 1000 ZŁ .

Czego oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na ww. stanowisku.
Komunikatywnej znajomości jednego z wymienionych języków: francuski, niemiecki, angielski.
Dokładności i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.
Prawa jazdy kat. B.
Jako atut traktowane będzie doświadczenie w przygotowaniu elementów do malowania.

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: +48 734 497 065 lub +48 662 173 718

Aplikuj tutaj: weegree.es-candidate.com/pl/application/form/311980/1003/0/

Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Informacja z serwisu