Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1021561

Kierownik budowlany

Oferta pracy w Niemczech

Kierownik budowy | okolice Dortmundu
Opis stanowiska:

Koordynacja materiałów, robocizny i podwykonawców
Nadzór i zarządzanie placami budowy wraz ze wszystkimi niezbędnymi instrukcjami technicznymi
Monitorowanie przestrzegania przepisów dotyczących zapobiegania wypadkom
Prowadzenie dziennika budowy
Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Doświadczenie w pracy na powyżej wymienionym stanowisku
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Prawo jazdy kat.B
Dobra znajomość języka niemieckiego
Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Zarobki w wysokości 2500 netto (możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia)
Darmowe zakwaterowanie
Służbowy samochód do dyspozycji
Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie budowlanej
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Ustawową ilość dni urlopowych
Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: 0048 787 071 924

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Numer agencji (KRAZ): 14571

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1021561

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-08-30 13:28:50
Ilość wyświetleń:
192
Stawka za godzinę:
16.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjasasareu
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 787071924

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@sasa-r.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Kierownik budowlany
 mobile