Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1021556

Dekarz dachów płaskich i skośnych

Oferta pracy w Niemczech

Dekarz | Bielefeld
Opis stanowiska:

Praca na dachach płaskich lub spadzistych
Montaż pokryć dachowych
Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Doświadczenie w pracy jako dekarz
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Prawo jazdy kat. B
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Zarobki w wysokości 14-16/h brutto (w zależności od doświadczenia)
Zakwaterowanie koszt 300/miesiąc
Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie budowlanej
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Ustawową ilość dni urlopowych
Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: 0048 787 071 924

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Numer agencji (KRAZ): 14571

Powiększ

Informacja z serwisu