Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1021544

Spawacz 135

Oferta pracy w Austrii

Spawacz 135 | okolice Dornbirn
Opis stanowiska:

Spawanie cienkiej blachy
Spawanie stali i stali nierdzewnej
Spawanie połączeń do akumulatorów cieplnych, klimatyzacji, wentylacji
Brak montaży
Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Doświadczenie w pracy jako spawacz
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym
Stosowania się do standardów przyjętych na miejscu pracy
Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
Aktualne certyfikaty 135
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Pracodawca austriacki oferuje:

Austriacką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u ausrtiackiego pracodawcy
Zarobki w wysokości 2200 netto na początek + 13 i 14 pencje
Darmowe zakwaterowanie
Stałą, stabilną pracę w austriackim, rodzinnym zespole
Możliwość uzyskania austriackich świadczeń socjalnych
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Ustawową ilość dni urlopowych
Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: info@sasa-r.eu bądź telefonicznie pod numerem: 0048 787 071 924

Prosimy także o załączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Numer agencji (KRAZ): 14571

Powiększ

Informacja z serwisu