Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1011015

ROŚLINY OZDOBNE/KWIATY/SADZONKI - HONSELERSDIJK - Start OD ZARAZ!

Oferta pracy w Holandii

Holland Contracting Sp. z o.o. to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr. 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
Dla naszego holenderskiego Klienta, firmy specjalizującej się w uprawie roślin ozdobnych, głównie doniczkowych takich jak: begonie, gardenie itp. poszukujemy pracownika do pracy przy pielęgnacji i pakowania kwiatów.

Praca odbywa się zarówno w szklarni jak i w części halowej.
Zadania:
-Pielęgnacja roślin,
-Sortowanie,
-Pakowanie,
-Przygotowywanie roślin do sprzedaży,
-Realizacja zamówień,

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- stawka godzinowa €10, 34
-nadgodziny płatne od 135% do 200%
-zakwaterowanie i opiekę polskich konsultantów na terenie Holandii
-ubezpieczenie oraz dojazd do pracy

Oczekujemy:

-chęci i motywacji do pracy
-prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERTA CIĘ ZAINTERESOWAŁA? SKOPIUJ LINK DO PRZEGLĄDARKI I APLIKUJ!

prac.app/kwiatyB1

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1011015

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-22 15:03:19
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
10.34

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HContracting
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 32 332 16 90
Nr telefonu: +48 77 441 43 33

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@hollandcontracting.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- ROŚLINY OZDOBNE/KWIATY/SADZONKI - HONSELERSDIJK - Start OD ZARAZ!
 mobile