Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1010849

STOLARZ WARSZTATOWY // POKOJE JEDNOOSOBOWE // ALPY

Oferta pracy we Francji

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat!

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
- stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
- możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h+ 25% do stawki
- zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
- możliwość otrzymania zaliczki
- zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
- bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy (pokoje jednoosobowe)
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

OBOWIĄZKI:
- praca na warsztacie przy produkcji drewnianych elementów konstrukcyjnych (belki, podłogi z litego drewna, skręcane lub zbijane konstrukcje ramowe, bardaże, ściany drewniane)
- praca fizyczna (przenoszenie gotowych elementów i pakowanie ich do wysyłki)
- praca z rysunkiem technicznym
- obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy jako stolarz warsztatowy (mile widziana praca we Francji)
- biegła obsługa elektronarzędzi
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- znajomość j. francuskiego lub angielskiego jako duży atut
- mile widziane posiadanie auta na wyjazd

KONTAKT: +48 697 800 757

Informacja z serwisu