Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1010660

Praca dla studentów od zaraz

Oferta pracy w Niemczech

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie, podreperować swój budżet i nawiązać nowe znajomości? Zgłoś się do nas.
Aktualnie poszukujemy chętnych studentów do pracy na magazynie w okolicach Hamburga na magazynie firmy Jack Wolfskin

Zadania:
komisjonwanie
pakowanie
sortowanie

Wymagania:
gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
zaangażowanie i motywacja do pracy
gotowość do podjęcia pracy minimum na 6 tygodni

Co oferujemy:
zatrudnienie na statusie studenta (zwolnienie z płacenia składek socjalnych)
terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
odzież roboczą
wynagrodzenie 11, 50 za godzine plus 8€ diety dziennie
zakwaterowanie platne przez pracownika
opiekę naszych koordynatorów
bezpieczną i pewną pracę w czasie pandemii

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1010660

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-21 20:27:36
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
11.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: akucia
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: askrzynska@unique-personal.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca dla studentów od zaraz
 mobile