Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1010404

2 x pomocnik ogrodnika terenów zieleni - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

W celu bezpośredniego zatrudnienia w firmie niemieckiej poszukuje 2 osoby na stanowisko pomocnik ogrodnika terenów zieleni. Praca od zaraz na czas nieokreslony.

Miejsce pracy: Münster (30 km)

Obowiązki:
- Pomoc w pielęgnacji i budowie terenów zielonych, prace ziemne, wykonanie nawierzchni kamiennych.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie jako pomocnik budowlany lub w ogrodnictwie
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- Przejazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie

Pracodawca oferuje:
- Umowa o prace na niemieckich warunkach zawarta bezpośrednio z pracodawca.
- Stawka godznowa: 13.50 Euro/h brutto
- Zakwaterowania w mieszkaniu dwuosobowym (pokój jednoosobowy 300 Euro)

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsyłania CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: borys-personal@gmx.de

Telefon: 0049160-2163542 (PN-PT w godz. 08.30-16.00)

Informacja z serwisu