Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1010377

Monter KG ( karton gips ) 11, 80€+dieta 7€ do każdej godziny

Oferta pracy w Niemczech

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:

Monter KG ( karton gips ) 2 teamy dwu osobowe

Zakres obowiązków:

Montaż ścianek działowych
Szpachlowanie i malowanie

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy przy montażu ścian szkieletowych lub podobnych
Mile widziany podstawowy język niemiecki ( wystarczy jedna osoba)
Udokumentowane doświadczenie w tej pracy na swoim CV

Oferujemy:

Zatrudnienie i wynagrodzenie na warunkach Niemieckiego
Atrakcyjne wynagrodzenie od 11, 80 €/ h + 7 € netto dieta do każdej godziny
Wsparcie podczas pobytu w Niemczech

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „monter KG imię i nazwisko”
Kontakt telefoniczny od PN-PT od 09:00-17:00 pod nr Tel. 572 151 672

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1010377

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2021-07-21 10:08:34
Ilość wyświetleń:
126
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: personelde
Państwo: Polska
Nr telefonu: 572 151 672

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter KG ( karton gips ) 11, 80€+dieta 7€ do każdej godziny
 mobile