Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku

ANALITYK BEZPIECZENSTWA

Oferta pracy w pozostałych państwach

WROCŁAW
praca hybrydowa
Umowa o pracę na pełen etat

Nasz Klient to jedna z największych linii lotniczych

ZADANIA:

Monitorowanie alarmów

Przeprowadzanie oceny zdarzeń związanych z bezpieczeństwem

Analiza zdarzeń związanych z zaporą( IDS, antywirusem i inne)

Analiza informacji o zagrożeniach i lukach w zabezpieczeniach

Analizowanie raportów

Modyfikowanie i dostosowywanie zasad SIEM w celu poprawy alertów i redukcji fałszywych alarmów

WYMAGANIA:

Rozumienia zasad interpretacji informacji z systemów SOC: identyfikacja/analiza incydentów, procedury eskalacji i redukcji fałszywych alarmów

Doświadczenie w monitorowaniu i analiz bezpieczeństwa IT, analizy cyber zagrożeń

Znajomość Windows, Linux, Mac, platformy VM

Doświadczenie z IDS/IPS, SIEM itp.

Doświadczenie z SMTP, HTTP i DNS

Zachęcamy do wysłania CV na adres e-mail: jobs@personnelandmedia.com

z dopiskiem: ANALITYK BEZPIECZEŃSTWA /WROCŁAW

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1010332

Kategoria:
Pozostałe państwa - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-21 09:21:18
Ilość wyświetleń:
129
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PMSolutions
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jobs@personnelandmedia.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- ANALITYK BEZPIECZENSTWA
 mobile