Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1009909

Monter prefabrykatów betonowych

Oferta pracy w Niemczech

Neobudma to polska firma budowlana z kilkunastoletnią tradycją, posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym, działająca przede wszystkim na terenie Niemiec, Austrii i Holandii. Specjalizujemy się w budownictwie konstrukcyjnym.
Zajmujemy się wykonywaniem budynków w stanie surowym jak również montażem z prefabrykatów.

W związku z nieustannym rozwojem firmy oraz realizacją nowych inwestycji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy/ Holandia

Zakres obowiązków:
• wykonywanie prac montażowych na konstrukcjach prefabrykowanych z betonu (budynki mieszkaniowe, biurowce, hale).
Wymagania:
• doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji prefabrykowanych,
• znajomość rysunku technicznego,
• brak przeciwwskazań do prac na wysokościach - warunek konieczny,
• uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych i/lub posiadanie kursu na hakowego będą dodatkowym atutem,
• umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
• polską umowę o pracę
• stawka godzinowa brutto od 12, 85 euro w DE i 14, 32 euro w NL
• bezpłatne zakwaterowanie,
• bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• regularnie płacone pensje miesięczne,
• odzież robocza,
• stałe zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku.

Rekrutacja:
536-954-170
jakub.szczerba@neobudma.pl
www.neobudma.pl

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1009909

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-20 10:17:51
Ilość wyświetleń:
121
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: FirmaNeobudma

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jakub.szczerba@neobudma.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter prefabrykatów betonowych
 mobile