Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1009887

Malarz budowlany x4 Niemcy (Hanau am Main)

Oferta pracy w Niemczech

MALARZ BUDOWLANY

Malarz budowlany nakłada farbę, bejcę i powłoki na szeroką gamę konstrukcji, w tym ściany, wnętrza i zewnętrzne powierzchnie budynków oraz mosty.

Może pracować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz oraz na konstrukcjach wysokich i niskich wykonując ogólne i niestandardowe prace malarskie i wykończeniowe.

Malarze budowlani czytają plany/instrukcje i badają powierzchnie w celu ustalenia rodzaju i ilości wymaganej pracy oraz kosztów związanych z wykonaniem projektu.

Opis zawodu malarza budowlanego obejmuje wykonywanie przygotowań na miejscu, takich jak przygotowanie ścian i innych powierzchni do malowania poprzez skrobanie papierem ściernym przy usuwaniu starej farby.

Obejmuje to również wykorzystanie odpowiednich materiałów do wypełniania pęknięć i dziur, a także zastosowanie różnych narzędzi do malowania powierzchni zgodnie z instrukcjami.

Malarze budowlani są również odpowiedzialni za zamawianie dostaw farby oraz mieszanie farby i innych materiałów w celu uzyskania pożądanego koloru lub tekstury.

Wykonując zadania, są zobowiązani do przestrzegania wszelkich środków ostrożności w zakresie BHP, a także składania przełożonym zakończonych zleceń pracy.

Opis pracy malarza budowlanego obejmuje również przygotowywanie cotygodniowego raportu z postępów, który należy przedłożyć kierownictwu.

Raport pomaga zapewnić terminową realizację projektu oraz zwrócić uwagę na wszelkie problemy wynikające z miejsca pracy.

Malarze budowlani pracują na różnych konstrukcjach, w tym na ekstremalnych wysokościach.

Odpowiadają za przygotowanie powierzchni budynków i innych konstrukcji do malowania różnymi metodami, w tym skrobanie, piaskowanie, piaskowanie, hydropiaskowanie, czyszczenie parą, a także nakładanie farb i innych wykończeń na wewnętrzne/zewnętrzne powierzchnie ścian i sufitów budynki i inne konstrukcje.

Poniżej wymieniono podstawowe zadania, obowiązki i odpowiedzialność malarza budowlanego:

Rozmawia z odpowiednimi władzami w zakresie czytania i interpretacji zleceń pracy

Odpowiedzialny za przygotowanie kosztorysów i propozycji produktów product

Odpowiednio wymieszać kolory farb zgodnie z ustalonymi recepturami zatwierdzonymi przez kierownictwo

Wykonaj czynności przed malowaniem, w tym skrobanie, papier ścierny oraz naprawę pęknięć i dziur przed przystąpieniem do ogólnego wykończenia

Przeprowadź konserwację zapobiegawczą, aby zapewnić długotrwałe kolory i zminimalizować przyszłe uszkodzenia

Wykonuj niestandardowe zadania malarskie zgodnie z poradą wykonawcy

Odpowiada za konserwację wentylacji, sprężonego powietrza i sprzętu ochrony osobistej oraz zgłasza wszelkie problemy ze sprzętem kierownictwu

Odpowiada za nakładanie farb za pomocą wałków, pędzli, pistoletów natryskowych oraz wykańczanie płyt kartonowo-gipsowych standardowym lub specjalistycznym narzędziem

Odpowiada za czyszczenie całego sprzętu, w tym szczotek i pistoletów natryskowych po użyciu

Realizuj zadania z wykorzystaniem rusztowań.

Wykształcenie: Aby pracować jako malarz budowlany, kandydaci muszą mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważne kwalifikacje

Wiedza: Wymagane jest udokumentowane doświadczenie jako malarz ze specjalizacją w renowacji i rehabilitacji budynków wysokich i niskich, znajomość materiałów malarskich oraz sposobu ich doboru, mieszania i nakładania; i solidną znajomość technik malowania komercyjnego i budowlanego

Wymagana jest również umiejętność posługiwania się odpowiednimi narzędziami, takimi jak pędzle, pistolety do mas uszczelniających itp. oraz znajomość narzędzi wykończeniowych przydatnych w odpowiednim doborze dysz pistoletów lakierniczych, urządzeń do malowania i innych urządzeń wentylacyjnych i sprężarek powietrza.

Ważne jest również, aby byli zaznajomieni i potrafili wykonywać ogólną konserwację budynków i urządzeń. Ponadto muszą posiadać umiejętności czytania i interpretacji planów, planów ocen, map, rysunków i specyfikacji.

Umiejętności matematyczne: Powinni mieć dobre podstawowe umiejętności matematyczne, aby dokładnie obliczyć koszty projektu, ilość potrzebnych materiałów i wykonać niektóre zadania wymagające pomiaru

Zorientowanie na szczegóły: aby malarze mogli konsekwentnie wykonywać wysokiej jakości prace, muszą być dokładni z wielką dbałością o szczegóły.

Umiejętności językowe: Muszą biegle posługiwać się językiem angielskim, aby komunikować się z klientami, przełożonymi i innymi stronami umowy.

Wymagania fizyczne: Malarze budowlani mogą pracować w ekstremalnych warunkach pogodowych i na wysokościach. Dlatego tak ważne jest, aby były w stanie poradzić sobie z dużymi obciążeniami, ponieważ praca jest wymagająca fizycznie, zwinność z doskonałą równowagą do pracy na rusztowaniach/drabinach i muszą być w stanie pracować na zewnątrz i w zmiennych warunkach pogodowych

Gracz zespołowy: Malarze budowlani muszą być elastyczni i zdolni do współpracy z innymi, wnosząc swój udział do bieżącej pracy z naciskiem na spełnienie wymagań klienta.

Informacja z serwisu