Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1009781

Malarz przemyslowy

Oferta pracy w Holandii

Malarz przemysłowy-lakiernik

Piaskarz / malarz przemysłowy/lakiernik
Szukasz pracy w solidnej frimie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agralnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Lokalizacja
Okolice Hengelo, Holadnia
Dla naszego dużego klienta poszukujemy;
- piakarzy
- malarzy przemysłowych.
-lakierników przemysłowych.

Obowiązki:
• piaskowanie elementów
• konserwację, malowanie naczep i konstrukcji stalowych
• przygotowanie elementów do malowania proszkowego, lakierowania.
• przeglądanie, czyszczenie, wieszanie, przygotowanie do transportu.
Tego oczekujemy od Ciebie:

• doświadczenia zawodowego jako malarz/piaskarz,
• doświadczenia w malowaniu hydrodynamicznym „na grubości”,
• komunikatywnej znajomości j. angielskiego / niemieckiego lub holenderskiego, (lakiernik)
• prawa jazdy kat. B
• samodzielności w pracy.
Oferujemy:
• możliwość stałego zatrudnienia w renomowanej firmie,
• pracę na pełen etat,
• tygodniowy system wypłat,
• Internetowy profil pracownika
• darmowy dostęp do intenetu
• ubezpieczenie zdrowotne

• zorganizowane zakwaterowanie z dostępem do internetu,
• opiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii,
• pakiet socjalny: ubezpieczenie, emerytura, itp,
• atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzien – zeleżne od stanowiska i doświadczenia,

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszeni są o przesyłanie CV na adres;
info@weurk.com z dopiskiem „malarz/piaskarz”

Informacja z serwisu