Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1009503

Pracownik hotelu

Oferta pracy we Francji

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje pracowników do obsługi hotelu.
Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej/ Kelner
Opis stanowiska:

Praca w obiekcie hotelowym polega na:

* przyjmowaniu zamówień od gości,

* przygotowaniu i wydawaniu śniadań dla gości,

* asystowaniu na sali restauracyjnej przy dokładaniu kończących się potraw, napojów, naczyń, sztućców,

* sprzątanie sali restauracyjnej,

* utrzymanie porządku w 4-5 pokojach hotelowych i sypialniach dla gości obiektu hotelowego,

Oczekujemy

* doświadczenia w pracach hotelowych,

* doświadczenia w pracach w restauracji,

* samodzielności,

* odpowiedzialności w realizacji przydzielonych obowiązków pracowniczych,

* znajomość języka francuskiego.
Oferujemy:

* Stawkę godzinową 11, 00 euro, atrakcyjne zarobki miesięczne,
* Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy,
* Zakwaterowanie bezpłatne, gwarantowane przez kontrahenta zagranicznego,
* Opieka formalno-prawna koordynatora przez cały okres trwania kontraktu,
* Możliwość pracy w nadgodzinach,
* Pomoc przy organizacji wyjazdu.
* Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA (koszty leczenia za granicą i OC)

Kontakt : 690 999 742

Informacja z serwisu