Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1009181

Mechanik/Mechatronik Berlin Niemcy kwatera zapewniona

Oferta pracy w Niemczech

Praca od zaraz na niemiecka umowe o pracy na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o pracy. PRACA OD ZARAZ!

Niemiecki autoryzowany serwis ASO aut ciezarowych poszukuje pracownika na stanowisko:
Mechanik / Mechatronik
Miejsce pracy: okolice Berlin (poludnie kolo A10)

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego: komunikatywnie
dlugoletnie doswiadczenia napraw i diagnostyki
Wyksztalcenie w zawodzie mechanika
Prawo jazdy (B) mile widziane
Swiadectwo pracy i referencje po niemiecku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
naprawa i kontrola samochodow ciezarowych.

OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 2800 € brutto na Start, po okresie probnym podwyzka (14-18€/godz w zaleznosci o doswiadczen i niemieckiego) miedzy 15€ a 19€ w zaleznosci od doswiadczen i znajomosci jez. niem
nadgodziny mozliwe
dodatki za ewentualne soboty i nadgodziny
regularne zjazdy do Polski mozliwe
ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.

Prosimy o CV na:
bau.personal@interia.pl
dopisek Mechanik Berlin
Numer kontaktowy: 739511026

Informacja z serwisu