Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1008715

Praca w Danii w fabryce, pakowanie ryb, mile widziane pary

Oferta pracy w Danii

RYBY HUNDESTED

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Hundested (Zelandia)
Wynagrodzenie: 122 DKK brutto / h
Start: sierpień 2021
Kontrakt: 5 miesięcy
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo
Ilość miejsc: 3
Zadania: praca w przetwórni rybnej - sortowanie, pakowanie itp.

WYMAGANIA

- doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
-język angielski na komunikatywnym poziomie
- niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com
W tytule maila proszę wpisać „Ryby Hundested”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod nr +48 535 935 070

Informacja z serwisu