Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1008629

Kucharz-blisko granicy-zakwaterowanie i wyżywienie gratis

Oferta pracy w Niemczech

Firma QuickJobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kucharz (Usedom)
Usedom

Miejsce pracy: Karlshagen / Usedom /Mecklenburg-Vorpommern

Obowiązki
 przygotowywanie potraw
Wymagania
 mile widziana podstawowa znaj. języka niemieckiego
 mile widziana znaj. j.angielskiego
Oferujemy
 praca sezonowa do 31.10.21
 wynagrodzenie 1800 € netto (okolo2700 € brutto) + napiwki
 praca na pełen etat. /40 h tyg.
 możliwe nadgodziny-wypłacane co tydzień lub co miesiąc
 zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
 darmowe zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
 wyżywienie gratis
 możliwy zwrot kosztów powrotu do domu
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
agnieszka@quickjobs.de
lub podanie numeru tel.- oddzwonimy
W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.
W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Informacja z serwisu