Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1008336

Hakowy/Sygnalista

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Segenthal, Niemcy

Sygnalista/hakowy

Opis stanowiska:
-Sprawdzenie i przygotowanie betonowych elementów prefabrykowanych
-praca z suwnicą przy rozładunku/przeładunku/załadunku części
-nadzorowanie podnoszenia i mocowanie ładunku
-dbanie o stanowisko pracy oraz o narzędzia

Pracownikom oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania
-terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10 - tego każdego miesiąca plus wysokie premie uznaniowo - motywacyjne
-możliwość pobierania zaliczek
-gwarancja stabilnej pracy na podstawie umowy o pracę
-zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę-zapewnienie narzędzi do pracy oraz odzież roboczą
-opieka koordynatora przez cały okres trwania pracy
-bezpłatny dojazd do pracy
-dodatkowe ubezpieczenie na Covid-19
-ubezpieczenie zdrowotne
-dobre warunki pracy, miła atmosfera

O kandydata oczekujemy:
-chęci i zapału do pracy-odpowiedzialności
-predyspozycje fizyczne (sprawność fizyczna)
-udział w ciekawych projektach
-język niemiecki mile widziane

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: info.gwarancjainvestmet@gmail.com lub prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu:796-422-648

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1008336

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-14 11:06:32
Ilość wyświetleń:
135
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GwarancjaInvestment
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Nr telefonu: 796422648

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info.gwarancjainvestment@gmail.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Hakowy/Sygnalista
 mobile