Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1008089

Pracownik produkcyjny w piekarni

Oferta pracy w Holandii

Jako pracownik produkcji w piekarni jesteś ważnym osobą w całym procesie produkcyjnym.
Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.
Lokalizacja
Emmen, Holandia

Twoja praca jako Pracownika Produkcji składa się z:
• Uzupełnianie i przygotowywanie zapasów;
• Przygotowywanie kanapki;
• Pakowanie przygotowanych kanapek;
• Przygotowanie gotowego produktu do wysyłki.

Godziny pracy różnią się w zależności od działu, produkcji odbywa się w systemie 3-zmianowym (rano, po południu i w nocy).

Warunki pracy
• Zarobek tygodniowy netto od 350E do 500E w zależności od zmiany
• Darmowe mieszkanie
• Praca na długi okres
• Możliwość stałego spotkania, jeśli jest to obopólne uzgodnione
• Pracę w rzetelnej holenderskiej firmie
• Stawkę wg. holenderskiego systemu płacy
• Bardzo dobrze płatne nadgodziny
• Tygodniowy system wypłat
• Praca na długi okres czasu,
• Internetowy profil pracownika
• Darmowy dostęp do Internetu
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Kontrakt w języku polskim i holenderskim, pomoc polskich koordynatorów

Tego oczekujemy od Ciebie:
Dobra kondycja fizyczna
• Dobra znajomość jeżyka angielskiego
• Zaangażowanie w obowiązki i wysoka higienie osobista

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: info@weurk.com
z dopiskiem” piekarnia”

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1008089

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-13 14:51:51
Ilość wyświetleń:
96
Stawka za godzinę:
1.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: weurk1974
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: +31652890586

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@weurk.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik produkcyjny w piekarni
 mobile