Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1007041

Spawacz, Monter, Szlifierz na stoczniach 13-17 € / h

Oferta pracy w Holandii

Poszukujemy dla naszego holenderskiego kontrahenta pracowników
Na stanowisko: Spawacz, Monter, Szlifierz na stoczniach
Lokalizacja: stocznie

Podstawowe obowiązki:
• Szlifowanie sekcji kadłubów statków lub jachtów,
• Obszlifowywanie elementów metalowych po spawaczach,
• Obsługa różnych typów szlifierek, zarówno małych jak i tych większych w zależności od wielkości obrabianego elementu,
• W zależności o wielkości statku/jachtu praca może odbywać sie z ciasnych pomieszczeniach lub zbiornikach.

Wymagania:
• Certyfikat VCA lub SCC,
• CV w języku angielskim i polskim,
• Prawo jazdy B,
• Doświadczenie w szlifowaniu jest obowiązkowe jednak nie musi być to doświadczenie na stoczniach,
• Osoby, które potrafią szlifować, a nie maja wielkiego doświadczenia ze szlifierką albo w pracy w metalu też są mile widziane, musza jednak mieć motywacje i chęć do nauki,
• Język obcy nie jest wymagany, ale mile widziany.

Oferujemy:
• Transport z miejsca noclegu do miejsca pracy,
• Ubezpieczenie,
• Ubrania, narzędzia, wszystkie środki ochrony,
• Praca na długi czas,
• Praca na kilku stoczniach.

Stawka orientacyjna:
• od 13-17 € / h na początek – przy osobach z dużym doświadczeniem jest możliwość wynegocjowania wyższej stawki,
• Możliwe podwyżki raz lub dwa razy w roku, w zależności od zaangażowania i jakości świadczonej pracy,
• Nadgodziny jeżeli występują płatne są powyżej 8 godzin na dzień 128%, a soboty 150%.

Dokumenty należy wysłać na adres investime.praca@op.pl
W treści maila proszę podać nazwę stanowiska.
Dodatkowe informacje pod nr tel 537 911 111

Informacja z serwisu