Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1006678

Izolacje termiczne garaży podziemnych, Regipsy

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy osób z całej Polski i Niemiec

Montaż Izolacji termicznych w garażach podziemnych, Regipsy

Miejsce pracy: Bawaria, 86706 Weichering( Siedziba firmy ), Niemcy

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
Załatwiamy zakwaterowanie
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
Dojazd do pracy na terenie Niemiec samochodami firmowymi.

Zakres obowiązków:

Montaż izolacji termicznych i płyt gipsowo kartonowych

Wymagania:

Doświadczenie ww. pracach
komunikatywna znajomość języka niemieckiego mile widziana ale niekonieczna
Podróż do Niemiec we własnym zakresie

Informacja z serwisu

Inne oferty Regipsy.

Ogłoszenie nr 1006678

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-08 15:13:35
Ilość wyświetleń:
129
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TrockenbauDonaumoosGmbH
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Weichering
Nr telefonu: 0049 15118393222

saczek@trockenbau-donaumoos.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Izolacje termiczne garaży podziemnych, Regipsy
 mobile