Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Szwajcaria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1006481

Praca w rolnictwie w Szwajcarii

Oferta pracy w Szwajcarii

Opis stanowiska

Dla naszych klientow poszukujemy pracownikow w rolnictwie w nastepujacych branzach:

Pracownik fizyczny – gospodarstwa warzywne

Pracownik fizyczny – gospodarstwa rolne – produkcja zwierzeca

Pracownik fizyczny – stadniny konne

Pracownik fizyczny – gospodarstwa sadownicze

Pracownik fizyczny – firmy ogrodnicze

Okres zatrudnienia: praca stala, badz sezonowa na okres od 3-9 mcy.

Uwaga: wjazd do do Szwajcarii do pracy jest mozliwy bez ograniczen.

Wymagania

Podstawowa znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy B, zdolność do samodzielnej pracy, wyuczony zawod oraz doswiadczenie w rolnictwie.

Mile widziane: znajomość obsługi maszyn rolniczych, wyksztalcenie techniczne mechaniczne.

Oferta

Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Zarobki w zaleznosci od oferty ustalane sa indywidualnie, podobnie jak opcje wyżywienia oraz zakwaterowania, ktore zapewnia odpłatnie pracodawca.

Sposób aplikowania

Prosimy o CV tylko i wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem. Referencje mile widziane.

Informujemy, że rozpatrujemy CV ze zdjęciem napisane tylko i wyłącznie w j. niemieckim z zamieszczona w tym jezyku aktualna klauzula poufnosci RODO.

Powiększ

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1006481

Kategoria:
Szwajcaria - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-08 10:17:02
Ilość wyświetleń:
326
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: RolJobHliwa
Państwo: Switzerland
Miasto: Emmen
Nr telefonu: +41797123961

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@rol-jobhliwa.ch

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca w rolnictwie w Szwajcarii
 mobile