Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1006474

Niemcy-Monter Klimatyzacji i urządzeń chłodniczych

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecka firma znajdująca się na terenie Hamburga poszukuje wykwalifikowanych osób chętnych do pracy na stanowisku:

Monter urządzeń i instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych.

W tym momencie możliwość podjęcia współpracy tylko na podstawie własnej działalności gospodarczej polskiej lub niemieckiej Gewerbe.

Zakres Zadań:

-montaż instalacji/urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych,

-montaż instalacji elektrycznych (w zakresie chłodzenia i klimatyzacji).

Wymagania:

-umiejętności i doświadczenie w pracach związanych z instalacją urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,

-wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,

-mile widziana umiejętność lutowania twardego i uprawnienia elektryczne do 1kV,

-zaangażowanie i chęć pracy w zespole,

Oferujemy:

– długoterminową współpracę, ciągłość zleceń,

– terminowe wypłaty co dwa tygodnie,

– pracę w polskich zespołach,

– dobre i stabilne warunki pracy,

– dostęp do profesjonalnych narzędzi,

– pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

– możliwość pobrania zaliczki,

– stałą opiekę z naszej strony.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu poprzez formularz OLX lub telefonicznie.

Prosimy o krótką informację na temat doświadczenia lub/i CV .

00 48 78741 7711

00 49 17715 36083

Informacja z serwisu