Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1006354

PRODUKCJA | pakowanie | magazyn | bez wiekówki

Oferta pracy w Holandii

Oferta pracy dla jednego z holenderskich liderów branży spożywczej specjalizującego się w przetwórstwie mięsa drobiowego. Firma codziennie dostarcza swoje produkty do wielu klientów w kraju i za granicą, w tym do KFC, McDonalds, Aldi i Jumbo.
Zakres obowiązków: pakowanie podzielonych partii drobiu i produktów drobiowych, kompletowanie zamówień oraz ogólne prace magazynowe.
Masz predyspozycje do zarządzania zespołem? Zostań koordynatorem linii produkcyjnej!
Miejsce pracy: Zeewolde, Holandia

Warunki zatrudnienia:
☑ stawka godzinowa €10, 33 (koordynator linii produkcyjnej €12, 20)
☑ dodatki zmianowe (godziny nadliczbowe 125-150%; godziny nocne 130%; praca w sobotę 115-150%; praca w niedzielę 200%)
☑ dodatki urlopowy 10, 82% oraz wakacyjny 8, 33% dochodów brutto

Oferujemy:
☑ wszelką pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Holandii
☑ wsparcie polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
☑ możliwość odpłatnego zakwaterowania – pokoje jedno lub dwuosobowe blisko miejsca pracy
☑ transport do pracy
☑ tygodniowy system wynagrodzeń

Oczekiwania wobec kandydata:
▪ doświadczenie w pracy na produkcji
▪ dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
▪ gotowość do pracy w chłodnych warunkach (około 5°C - 7°C)

Aplikuj wysyłając CV na adres praca@werckpost.pl (w tytule wpisz DROB)

Proszę o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art.7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Werckpost sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Powiększ

Informacja z serwisu