Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1006286

Murarz#Belgia 🍀

Oferta pracy w Belgii

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy. Start prac od 02.08.2021

Obowiązki:

• murowanie fasady "klinkier",

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza, A1

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:

• wynagrodzenie od 21 euro/h,

• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

tatiana.bilenia@regess.eu

☎ +48 510 926 234

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Informacja z serwisu