Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1006079

Praca dla pielęgniarek

Oferta pracy w Niemczech

*GRANICA WIEKOWA: 50 lat*

Poszukujemy pielęgniarki
ze znajomością języka niemieckiego na poziomie A2-B2.

Miejscowość: Frankfurt nad Menem i okolice (a także teren całych Niemiec)

Obowiązki:
Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
Podawanie posiłków
Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów
Kontakty z lekarzem oraz z bliskimi pacjentów
Podawanie lekarstw zgodnie z dokumentacją
Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
Podłączanie kroplówek i wykonywanie zastrzyków
Wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur
Prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:
Wynagrodzenie OD 2.500, 00 EURO NETTO z wykształceniem w zawodzie nawet OD 3000, 00 EURO NETTO
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania (opłaca pracownik)
Niemiecką umowę o pracę NA CZAS NIEOKREŚLONY
UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
PREMIĘ świąteczną i urlopową
Pomoc POLSKIEGO KOORDYNATORA
Możliwość wypłaty zaliczek
Długoterminowe zlecenia z opcja NA STAŁE PRZEJĘCIE przez szpital lub dom starców
Pełny pakiet socjalny w Niemczech
Nostryfikację dyplomu w Niemczech.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie
Gotowość do podjęcia długoterminowej pracy w Niemczech.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1006079

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-07-06 21:51:41
Ilość wyświetleń:
150
Stawka za godzinę:
3000.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: AnnaRecrutime
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 512 022 324

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: anna.recrutime@gmail.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca dla pielęgniarek
 mobile