Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1005862

SZLIFIERZ

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego polskiego Klienta, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

SZLIFIERZ/OCZYSZCZACZ ODLEWÓW

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta – umowa o pracę;
- pełen etat (40 godz. tygodniowo, możliwa praca w soboty);
- wynagrodzenie ok. 2200 – 2500 EUR brutto (w zależności od kwalifikacji);
- premie uznaniowe/motywacyjne;
- bezpłatne zakwaterowanie;

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- obsługa elektronarzędzi;
- brak przeciwwskazań do pracy w warunkach szczególnych (hałas, zapylenie, drgania);
- mile widziana umiejętność obsługi suwnic;
- znajomość budowy i eksploatacji szlifierek;
- znajomość niemieckiego i prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem;
- mile widziane wykształcenie zawodowe;

Opis stanowiska:

- oszlifowanie odlewu z zalewek, nierówności i zbędnych elementów za pomocą szlifierki stacjonarnej oraz pneumatycznych urządzeń ręcznych;
- kontrola jakościowa odlewów;
- utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres: info@goldarbeit.de wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informacja z serwisu