Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204615

Kierowca CE - producent izolatorów szklanych - Belgia

Oferta pracy w Belgii

Zadania:

transport pustaków szklanych na różne składy i magazyny
załadunek szkła należy przeprowadzić samodzielnie, korzystając ze specjalnego dźwigu, który utrzymuje szkło w całości
od 2 do 5 przystanków dziennie, w zależności od odległości magazynów

Oferujemy:

umowa belgijska
wynagrodzenie 15, 5 EUR Brutto/h + MC 3, 02 €
wypłaty tygodniowe
praca w dzień, zazwyczaj od 6:30 / 7:00 do 16:00
zapewnione zakwaterowanie z wyposażoną kuchnią, pralka, WIFI
(koszt pokoju: 1-osobowy 85€, 2-osobowy 55€)
zwrot kosztów dojazdu do Belgii 125€
dodatek wakacyjny 15, 38 % rocznych zarobków brutto
bonus roczny 8, 33 % rocznych zarobków brutto pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni lub 494h (w okresie 1/07 do 30/06)

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E
wymagany KOD 95 + karta kierowcy
znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację (warunek konieczny
Wynagrodzenie: 15, 5 EUR B/H + MC 3.02 €
Ilość wakatów: 2

Stawka za godzinę: 15.50

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: PatrycjaInterimax
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Nr telefonu: +48 607 901 622
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: patrycja.witas@hrbcgroup.eu

Ogłoszenie nr: 1204615
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-18 14:16:21
Ilość wyświetleń: 53

Wersja na komputer: Kierowca CE - producent izolatorów szklanych - Belgia

Praca Za Granicą - Strona główna