Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Monter budynków rolniczych od 14 stycznia

Oferta pracy we Francji

Oferta pracy w środkowej i zachodniej Francji!

Oferujemy pracę dla doświadczonych monterów struktur budynków rolniczych od 14 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy:

- montaż konstrukcji stalowych
- montaż płyt oraz izolacji
(budowa budynków rolniczych: chlewnie, obory, kurniki)

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię
- dieta posiłkowa 12, 50€
- bezpłatne zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
- bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- możliwość godzin nadliczbowych
-wsparcie koordynatora projektu

Wymagania:

- doświadczenie kilkuletnie w stawianiu konstrukcji stalowych
- mile widziane auto
- uprawnienia na wysięgniki koszowe (CACESS NACELLE) mile widziane
- dla kandydatów z dobrym j. francuskim możliwość negocjacji stawki.

Prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie nr 803237

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-12-28 20:48:35
Ilość wyświetleń:
506
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: mlawan

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mlawan@icloud.com