Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Holandia oferta świąteczna - wyjazd już 18.12.2018

Oferta pracy w Holandii

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego klienta pracowników na okres około pięciu tygodni (z możliwością dłuższej współpracy). Wyjazd już 18 grudnia (powrót 19 stycznia).

Zapewniamy darmowe zakwaterowanie na czas trwania oferty!

Stanowisko pracy:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu i Hagi, Holandia)

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjne (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, kapsułek z kawą, cebulek kwiatowych, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

NASZE WYMAGANIA:
- elastyczność i motywacja do pracy
- dyspozycyjność na okres minimum 5 tygodni również w okresie Świąt i Nowego Roku
- nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego

OFERUJEMY:
- stawkę podstawową w granicach 10 euro/h brutto plus dodatki zmianowe (125% i 150%)
- przewidywane tygodniowe zarobki 300-500 euro netto w zależności od liczby godzin pracy
- wypłaty regulowane tygodniowo
- darmowe zakwaterowanie z Internetem (zwrot kosztów zakwaterowania po zakończeniu umowy – do 380 euro za 4 tygodnie pobytu)
- ubezpieczenie i dojazd do pracy
- opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- zorganizowany transport z Polski do Holandii
- paczki świąteczne od pracodawcy
- możliwość wyjazdu również dla par i grup znajomych

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV* na adres mailowy

pracaswieta@axidus.pl

lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej

www.axidus.pl/kontakt/zglos-sie-nas/

Skontaktujemy się telefonicznie i mailowo

Zapraszamy!

*W CV prosimy o zamieszczenie zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o.. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.”

Powiększ

Ogłoszenie nr 798333

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2018-12-03 15:44:44
Ilość wyświetleń:
345
Stawka za godzinę:
10.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: axidus

Dodatkowe dane kontaktowe:

Oddział w Opolu
(Polska południowa)
ul. Księdza Hugona Kołłątaja 10 lok. 5
45-064 Opole
tel.: 77/402-80-70, 77/402-80-71, 797-401-094

Oddział w Olsztynie
(Polska północna)
ul. Kołobrzeska 1 lok. 6
10-443 Olsztyn
tel.: 89/527-03-27, 89/533-06-94, 797-401-095

bezpłatna infolinia: 800-411-709

numer certyfikatu KRAZ: 8517

biuro@axidus.pl