Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Holandia - Dam prac

PAKOWANIE KWIAT紟 名I﹗ECZNYCH / LEKKA PRACA

Oferta pracy w Holandii

Panie przodem! :)
Praca d逝goterminowa z mo磧iwo軼i powrotu na 安i皻a.
Oko這 165 godzin w miesi帷u.
Mo磧iwe nadgodziny.
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Praca przy produkcji euro-palet i drewnianych skrzynek.
Stawka 9, 69€ brutto za godzin pracy.
Mile widziane grupy kandydatek.

bit.ly/2ztEb4D

Agencja pracy Cosmoworker ju od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydat闚 r騜nych specjalno軼i.
Posiadamy liczne oferty pracy w r騜nych bran瘸ch na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poni瞠j przedstawiamy jedn z nich.

SZCZEG茛Y OFERTY:

Opis stanowiska:
pakowanie gwiazd betlejemskich w opakowanie foliowe
naklejanie naklejek,
wk豉danie ju zapakowanych i oznakowanych kwiat闚 na tacki transportowe.

Wymagania:
mile widziana komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego,
mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
legaln prac, zgodn z holenderskim Uk豉dem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezb璠nych formalno軼i administracyjno-prawnych,
pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiek koordynator闚,
stawk 9, 69 € brutto za godzin pracy,
mo磧iwo嗆 pracy w d逝gim okresie czasu,
40 i wi璚ej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 90, 00 € za tydzie,
koszt ubezpieczenia: 20, 35 € za tydzie.

WSZYSTKIE AKTUALNE OFERTY PRACY
www.poprace.pl

Zadzwo:

0048 61 250-4-250
0031 47 578-8-114 z Holandii
0032 28 087-3-30 z Belgii
0049 32 221-0-920-35 z Niemiec
poniedzia貫k - pi徠ek: 9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomo嗆, kt鏎 otrzymasz na swoj skrzynk mailow po z這瞠niu aplikacji na ofert pracy.
7 dni w tygodniu, 24H / dob

Dzi瘯ujemy za zainteresowanie nasz ofert
Zesp馧 Cosmoworker
Powy窺za oferta jest ofert pracy na podstawie zagranicznej umowy o prac tymczasow.
Nie oferujemy prac w ramach oddelegowania do pracy za granic, na umow zlecenie, umow o dzie這 lub z wyp豉t wynagrodzenia w spos鏏 inny, ni przelew na konto bankowe.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zg這szenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2018 ⓒ

Powi瘯sz

Og這szenie nr 797069

Kategoria:
Holandia - Dam prac
Opcje premium:
- Wyr騜nienie
- Strona g堯wna
Data dodania:
2018-11-28 10:17:19
Ilo嗆 wy鈍ietle:
257
Stawka za godzin:
9.69

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Cosmoworker
Pa雟two: Polska
Wojew鏚ztwo: Wielkopolskie
Miasto: Pozna
Nr telefonu: 0048 61 250-4-250
Nr telefonu: 0031 47 57-88-114

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@cosmoworker.eu